dzisiaj: 106, wczoraj: 1223
ogółem: 1 220 611
statystyki szczegółowe
Terminarz rozgrywek ligi: OLKUSZ: KLASA A
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 19-08-2023/20-08-2023
1 |
Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
- Pogoń Miechów |
2023-08-20 |
17:00 |
Trzyciąż |
|
2 |
Błysk Zederman |
- Trzy Korony Żarnowiec |
2023-08-19 |
17:00 |
Zederman |
|
3 |
Wielmożanka Wielmoża |
- Centuria Chechło |
2023-08-20 |
11:00 |
Wielmoża |
|
4 |
LKS Prądnik Sułoszowa |
- Strumyk Zarzecze |
2023-08-19 |
17:00 |
Sułoszowa |
|
5 |
Spartak Charsznica |
- Spartak Wielkanoc |
2023-08-20 |
11:00 |
Charsznica |
|
6 |
Ospel Wierbka |
- Bolesław Bukowno |
2023-08-19 |
11:00 |
Wierbka |
|
7 |
Piliczanka Pilica |
- Przebój Wolbrom |
2023-08-19 |
11:00 |
Pilica |
Kolejka 2 w dniach 26-08-2023/27-08-2023
8 |
Pogoń Miechów |
- Przebój Wolbrom |
2023-08-26 |
17:00 |
Miechów |
|
9 |
Bolesław Bukowno |
- Piliczanka Pilica |
2023-08-26 |
16:30 |
Bukowno |
|
10 |
Spartak Wielkanoc |
- Ospel Wierbka |
2023-08-27 |
16:00 |
Wielkanoc |
|
11 |
Strumyk Zarzecze |
- Spartak Charsznica |
2023-08-26 |
15:00 |
Zarzecze |
|
12 |
Centuria Chechło |
- LKS Prądnik Sułoszowa |
2023-08-26 |
11:00 |
Chechło |
|
13 |
Trzy Korony Żarnowiec |
- Wielmożanka Wielmoża |
2023-08-26 |
17:00 |
Żarnowiec |
|
14 |
Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
- Błysk Zederman |
2023-08-27 |
17:00 |
Trzyciąż |
Kolejka 3 w dniach 02-09-2023/03-09-2023
15 |
Błysk Zederman |
- Pogoń Miechów |
2023-09-02 |
17:00 |
Zederman |
|
16 |
Wielmożanka Wielmoża |
- Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
2023-09-03 |
11:00 |
Wielmoża |
|
17 |
LKS Prądnik Sułoszowa |
- Trzy Korony Żarnowiec |
2023-09-03 |
17:00 |
Sułoszowa |
|
18 |
Spartak Charsznica |
- Centuria Chechło |
2023-09-03 |
11:00 |
Charsznica |
|
19 |
Ospel Wierbka |
- Strumyk Zarzecze |
2023-09-02 |
11:00 |
Wierbka |
|
20 |
Piliczanka Pilica |
- Spartak Wielkanoc |
2023-09-03 |
11:00 |
Pilica |
|
21 |
Przebój Wolbrom |
- Bolesław Bukowno |
2023-09-02 |
17:00 |
Wolbrom |
Kolejka 4 w dniach 09-09-2023/10-09-2023
22 |
Pogoń Miechów |
- Bolesław Bukowno |
2023-09-09 |
17:00 |
Miechów |
|
23 |
Spartak Wielkanoc |
- Przebój Wolbrom |
2023-09-10 |
16:00 |
Wielkanoc |
|
24 |
Strumyk Zarzecze |
- Piliczanka Pilica |
2023-09-09 |
17:00 |
Zarzecze |
|
25 |
Centuria Chechło |
- Ospel Wierbka |
2023-09-09 |
11:00 |
Chechło |
|
26 |
Trzy Korony Żarnowiec |
- Spartak Charsznica |
2023-09-10 |
17:00 |
Żarnowiec |
|
27 |
Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
- LKS Prądnik Sułoszowa |
2023-09-09 |
17:00 |
Trzyciąż |
|
28 |
Błysk Zederman |
- Wielmożanka Wielmoża |
2023-09-09 |
17:00 |
Zederman |
Kolejka 5 w dniach 16-09-2023/17-09-2023
29 |
Wielmożanka Wielmoża |
- Pogoń Miechów |
2023-09-17 |
16:00 |
Wielmoża |
|
30 |
LKS Prądnik Sułoszowa |
- Błysk Zederman |
2023-09-17 |
17:00 |
Sułoszowa |
|
31 |
Spartak Charsznica |
- Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
2023-09-17 |
11:00 |
Charsznica |
|
32 |
Ospel Wierbka |
- Trzy Korony Żarnowiec |
2023-09-17 |
11:00 |
Wierbka |
|
33 |
Piliczanka Pilica |
- Centuria Chechło |
2023-09-17 |
16:00 |
Pilica |
|
34 |
Przebój Wolbrom |
- Strumyk Zarzecze |
2023-09-16 |
16:00 |
Wolbrom |
|
35 |
Bolesław Bukowno |
- Spartak Wielkanoc |
2023-09-17 |
17:00 |
Bukowno |
Kolejka 6 w dniach 23-09-2023/24-09-2023
36 |
Pogoń Miechów |
- Spartak Wielkanoc |
2023-09-24 |
16:00 |
Miechów |
|
37 |
Strumyk Zarzecze |
- Bolesław Bukowno |
2023-09-23 |
16:30 |
Zarzecze |
|
38 |
Centuria Chechło |
- Przebój Wolbrom |
2023-09-23 |
11:00 |
Chechło |
|
39 |
Trzy Korony Żarnowiec |
- Piliczanka Pilica |
2023-09-23 |
16:00 |
Żarnowiec |
|
40 |
Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
- Ospel Wierbka |
2023-09-23 |
16:00 |
Trzyciąż |
|
41 |
Błysk Zederman |
- Spartak Charsznica |
2023-09-23 |
16:00 |
Zederman |
|
42 |
Wielmożanka Wielmoża |
- LKS Prądnik Sułoszowa |
2023-09-24 |
11:30 |
Wielmoża |
Kolejka 7 w dniach 30-09-2023/01-10-2023
43 |
LKS Prądnik Sułoszowa |
- Pogoń Miechów |
2023-09-30 |
16:00 |
Sułoszowa |
|
44 |
Spartak Charsznica |
- Wielmożanka Wielmoża |
2023-10-01 |
11:00 |
Charsznica |
|
45 |
Ospel Wierbka |
- Błysk Zederman |
2023-09-30 |
11:00 |
Wierbka |
|
46 |
Piliczanka Pilica |
- Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
2023-10-01 |
16:00 |
Pilica |
|
47 |
Przebój Wolbrom |
- Trzy Korony Żarnowiec |
2023-09-30 |
16:00 |
Wolbrom |
|
48 |
Bolesław Bukowno |
- Centuria Chechło |
2023-10-01 |
16:00 |
Bukowno |
|
49 |
Spartak Wielkanoc |
- Strumyk Zarzecze |
2023-10-01 |
15:30 |
Wielkanoc |
Kolejka 8 w dniach 07-10-2023/08-10-2023
50 |
Pogoń Miechów |
- Strumyk Zarzecze |
2023-10-07 |
15:00 |
Miechów |
|
51 |
Centuria Chechło |
- Spartak Wielkanoc |
2023-10-07 |
16:00 |
Chechło |
|
52 |
Trzy Korony Żarnowiec |
- Bolesław Bukowno |
2023-10-07 |
16:00 |
Żarnowiec |
|
53 |
Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
- Przebój Wolbrom |
2023-10-07 |
16:00 |
Trzyciąż |
|
54 |
Błysk Zederman |
- Piliczanka Pilica |
2023-10-07 |
16:00 |
Zederman |
|
55 |
Wielmożanka Wielmoża |
- Ospel Wierbka |
2023-10-08 |
11:00 |
Wielmoża |
|
56 |
LKS Prądnik Sułoszowa |
- Spartak Charsznica |
2023-10-07 |
16:00 |
Sułoszowa |
Kolejka 9 w dniach 14-10-2023/15-10-2023
57 |
Spartak Charsznica |
- Pogoń Miechów |
2023-10-15 |
11:00 |
Charsznica |
|
58 |
Ospel Wierbka |
- LKS Prądnik Sułoszowa |
2023-10-14 |
11:00 |
Wierbka |
|
59 |
Piliczanka Pilica |
- Wielmożanka Wielmoża |
2023-10-15 |
11:00 |
Pilica |
|
60 |
Przebój Wolbrom |
- Błysk Zederman |
2023-10-14 |
15:00 |
Wolbrom |
|
61 |
Bolesław Bukowno |
- Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
2023-10-14 |
15:30 |
Bukowno |
|
62 |
Spartak Wielkanoc |
- Trzy Korony Żarnowiec |
2023-10-15 |
15:00 |
Wielkanoc |
|
63 |
Strumyk Zarzecze |
- Centuria Chechło |
2023-10-14 |
15:00 |
Zarzecze |
Kolejka 10 w dniach 21-10-2023/22-10-2023
64 |
Pogoń Miechów |
- Centuria Chechło |
2023-10-21 |
15:00 |
Miechów |
|
65 |
Trzy Korony Żarnowiec |
- Strumyk Zarzecze |
2023-10-22 |
15:30 |
Żarnowiec |
|
66 |
Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
- Spartak Wielkanoc |
2023-10-22 |
15:30 |
Trzyciąż |
|
67 |
Błysk Zederman |
- Bolesław Bukowno |
2023-10-21 |
15:00 |
Zederman |
|
68 |
Wielmożanka Wielmoża |
- Przebój Wolbrom |
2023-10-22 |
11:00 |
Wielmoża |
|
69 |
LKS Prądnik Sułoszowa |
- Piliczanka Pilica |
2023-10-21 |
15:00 |
Sułoszowa |
|
70 |
Spartak Charsznica |
- Ospel Wierbka |
2023-10-22 |
11:00 |
Charsznica |
Kolejka 11 w dniach 28-10-2023/29-10-2023
71 |
Ospel Wierbka |
- Pogoń Miechów |
2023-10-29 |
11:30 |
Wierbka |
|
72 |
Piliczanka Pilica |
- Spartak Charsznica |
2023-10-29 |
15:00 |
Pilica |
|
73 |
Przebój Wolbrom |
- LKS Prądnik Sułoszowa |
2023-10-29 |
15:00 |
Wolbrom |
|
74 |
Bolesław Bukowno |
- Wielmożanka Wielmoża |
2023-10-28 |
15:00 |
Bukowno |
|
75 |
Spartak Wielkanoc |
- Błysk Zederman |
2023-10-29 |
14:00 |
Wielkanoc |
|
76 |
Strumyk Zarzecze |
- Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
2023-10-28 |
15:00 |
Zarzecze |
|
77 |
Centuria Chechło |
- Trzy Korony Żarnowiec |
2023-10-28 |
11:00 |
Chechło |
Kolejka 12 w dniach 04-11-2023/05-11-2023
78 |
Pogoń Miechów |
- Trzy Korony Żarnowiec |
2023-11-04 |
14:00 |
Miechów |
|
79 |
Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
- Centuria Chechło |
2023-11-05 |
14:00 |
Trzyciąż |
|
80 |
Błysk Zederman |
- Strumyk Zarzecze |
2023-11-04 |
14:00 |
Zederman |
|
81 |
Wielmożanka Wielmoża |
- Spartak Wielkanoc |
2023-11-05 |
11:00 |
Wielmoża |
|
82 |
LKS Prądnik Sułoszowa |
- Bolesław Bukowno |
2023-11-05 |
14:00 |
Sułoszowa |
|
83 |
Spartak Charsznica |
- Przebój Wolbrom |
2023-11-05 |
11:00 |
Charsznica |
|
84 |
Ospel Wierbka |
- Piliczanka Pilica |
2023-11-04 |
11:00 |
Wierbka |
Kolejka 13 w dniach 11-11-2023/12-11-2023
85 |
Piliczanka Pilica |
- Pogoń Miechów |
2023-11-12 |
14:00 |
Pilica |
|
86 |
Przebój Wolbrom |
- Ospel Wierbka |
2023-11-12 |
14:00 |
Wolbrom |
|
87 |
Bolesław Bukowno |
- Spartak Charsznica |
2023-11-11 |
14:00 |
Bukowno |
|
88 |
Spartak Wielkanoc |
- LKS Prądnik Sułoszowa |
2023-11-12 |
14:00 |
Wielkanoc |
|
89 |
Strumyk Zarzecze |
- Wielmożanka Wielmoża |
2023-11-11 |
14:00 |
Zarzecze |
|
90 |
Centuria Chechło |
- Błysk Zederman |
2023-11-12 |
11:00 |
Chechło |
|
91 |
Trzy Korony Żarnowiec |
- Dłubnia Trzyciąż Jangrot |
2023-11-12 |
13:00 |
Żarnowiec |
|
Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 43
32-300 Olkusz
tel / fax : (32) 645 42 39
e-mail: podokregolkusz@gmail.com
http://
Nr Konta:
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu Oddział Olkusz
87 8450 0005 0000 0000 6608 0001
Godziny pracy Biura Podokręgu:
Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 15.00 - 19.00
Środa 15.00 - 19.00
Czwartek 10.00 - 14.00
Piątek 15.00 - 19.00
* W okresie pandemii - Praca zdalna,
kontakt telefoniczny i mailowy,
spotkania po wcześniejszym umówieniu;