dzisiaj: 199, wczoraj: 1223
ogółem: 1 220 704
statystyki szczegółowe
KOMUNIKAT NR 6
KOMISJI GIER I DYSCYPLINY
PODOKRĘGU OLKUSZ
KOMUNIKAT Nr 6
Komisji Gier i Dyscypliny Podokręgu Olkusz
Sezonu 2016/2017
Komisje Gier i Dyscypliny na swoich posiedzeniach w dniu 01.09.2016 r. rozpatrywały pisma Klubów oraz sprawozdania z zawodów postanawiając:
KLASA „A”
- Żelazny Krystian – Legion Bydlin 1 ż. K.
- Półkoszek Szymon – Legion Bydlin 1 ż. K.
- Włoch Mariusz – Legion Bydlin 1 ż. K.
- Sadkowski Bartosz – Centuria Chechło 1 ż. K.
- Mendel Paweł – Centuria Chechło 1 ż. K.
- Antoniak Mateusz – Centuria Chechło 1 ż. k.
- Tomsia Łukasz – Unia Jaroszowiec 2 ż. K.
- Mosur Adam – Unia Jaroszowiec 1 ż. K.
- Majewski Michał – Unia Jaroszowiec 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Poczęsny Kamil – Laskowianka Laski 1 ż. K.
- Izdebski Grzegorz – Laskowianka Laski 1 ż. K.
- Niemczyk Wojciech – Laskowianka Laski 1 ż. K.
- Trólka Dawid – Olimpia Łobzów 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Szczeklik Bartłomiej – Piliczanka Pilica 1 ż. k.
- Słowikowski Norbert – Piliczanka Pilica 2 ż. k.
- Kowalski Michał – Piliczanka Pilica 1 ż. k.
- Bielach Kamil – Strażak Przybysławice 1 ż. k.
- Kucharski Karol – Strażak Przybysławice 1 ż. k.
- Trzęsiński Szymon – Dłubnia Trzyciąż Jangrot 1 ż. K.
- Bryzik Konrad – Dłubnia Trzyciąż Jangrot 1 ż. K.
- Ferdek Konrad – Wielmożanka Wielmoża 2 ż. k.
- Ziaja Kamil – Ospel Wierbka 2 ż. K.
- Dudek Tomasz – Ospel Wierbka 1 ż. K.
- Kocjan Krzysztof – Przebój Wolbrom 1 ż. K.
- Trześniewski Michał – Przebój Wolbrom 1 ż. k.
- Szatan Aleksander – Strumyk Zarzecze 1 ż. K.
- Grandys Tomasz – Błysk Zederman 1 ż. K.
- Stach Przemysław – Błysk Zederman 2 ż. K.
- Stach Dominik – Błysk Zederman 1 ż. K.
- Rogóż Michał – Błysk Zederman 1 ż. K.
- Lewandowski Tomasz – Trzy Korony Żarnowiec 1 ż. K.
- Nowakowski Piotr – Ospel Wierbka – 3 mecze – odsunięcie od gry w trzech kolejnych meczach po 28.08.2016 r.
KLASA „B” Grupa I – Olkuska
- Kwiecień Łukasz – Bolesław Bukowno 1 ż. K.
- Pawlik Artur – LZS Stare Bukowno 1 ż. K.
- Gąsiorowski Dariusz – LZS Stare Bukowno 1 ż. k.
- Nawara Szymon – Spójnia Osiek 1 ż. K.
- Filo Bartosz – Spójnia Osiek 1 ż. K.
KLASA „B” Grupa II – Miechowska
- Mędrek Mateusz – Hetman Dłużec 1 ż. K.
- Mosór Grzegorz – Hetman Dłużec 1 ż. K.
- Byczek Dawid – Błękitni Falniów 1 ż. K.
- Żabicki Konrad – Błękitni Falniów 1 ż. K.
- Szwajca Kamil – Błękitni Falniów 1 ż. K.
- Wilk Paweł – Błękitni Falniów 1 ż. K.
- Ziarno Przemysław – Sokół Gołaczewy 1 ż. K.
- Chłosta Wiktor – Orzeł Kwaśniów 2 ż. K.
- Wołek Daniel – Orzeł Kwaśniów 1 ż. k.
- Mstowski Karol – Orzeł Kwaśniów 1 ż. K.
- Bielecki Bartłomiej – Zryw Przesławice 1 ż. K.
- Dudek Maciej – Nidzica Słaboszów 1 ż. K.
- Kubiński Dariusz – Nidzica Słaboszów 1 ż. K.
- Ptasznik Grzegorz – Victoria Smroków 1 ż. K.
- Łyczko Maciej – Victoria Smroków 1 ż. K.
- Roch Szczepan – Cobra Wężerów 1 ż. K.
- Hatny Krzysztof – Cobra Wężerów 1 ż. K.
- Gądek Bartłomiej – Sokół Gołaczewy – 1 mecz – Akcja Ratunkowa – odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 27.08.2016 r.
- Traczyk Krystian – Hetman Dłużec – 1 mecz – Akcja Ratunkowa – odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 28.08.2016 r.
Prezes
Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu
Bolesław Ściepura
|
Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 43
32-300 Olkusz
tel / fax : (32) 645 42 39
e-mail: podokregolkusz@gmail.com
http://
Nr Konta:
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu Oddział Olkusz
87 8450 0005 0000 0000 6608 0001
Godziny pracy Biura Podokręgu:
Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 15.00 - 19.00
Środa 15.00 - 19.00
Czwartek 10.00 - 14.00
Piątek 15.00 - 19.00
* W okresie pandemii - Praca zdalna,
kontakt telefoniczny i mailowy,
spotkania po wcześniejszym umówieniu;