dzisiaj: 147, wczoraj: 1223
ogółem: 1 220 652
statystyki szczegółowe
KOMUNIKAT NR 17
KOMISJI GIER I DYSCYPLINY
PODOKRĘGU OLKUSZ
KOMUNIKAT Nr 17
Komisji Gier i Dyscypliny Podokręgu Olkusz
Sezonu 2016/2017
Komisje Gier i Dyscypliny na swoich posiedzeniach w dniu 03.11.2016 r. rozpatrywały pisma Klubów oraz sprawozdania z zawodów postanawiając:
KLASA „A”
- Prasowski Przemysław – Unia Jaroszowiec 1 ż. K.
- Tomsia Łukasz – Unia Jaroszowiec 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 29.10.2016 r.
- Smętek Marcin – Unia Jaroszowiec 1 ż. K.
- Wdowik Maciej – Unia Jaroszowiec 2 ż. K.
- Niemczyk Wojciech – Laskowianka Laski 5 ż. K.
- Kijas Maciej – Olimpia Łobzów 2 ż. K.
- Dobrek Dawid – Olimpia Łobzów 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 30.10.2016 r.
- Trólka Dawid – Olimpia Łobzów 5 ż. K.
- Musialski Łukasz – Piliczanka Pilica 3 ż. k. – kara 35 zł.
- Nowak Jakub – Promień Przeginia 2 ż. K.
- Rogóż Bartłomiej – Promień Przeginia 1 ż. K.
- Lewandowski Karol – Promień Przeginia 1 ż. K.
- Balik Marcin – Strażak Przybysławice 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Gęgotek Dawid – Prądnik Sułoszowa 1 ż. K.
- Trzęsiński Szymon – Dłubnia Trzyciąż Jangrot 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Dela Tomasz Dłubnia Trzyciąż Jangrot 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Przybyła Daniel – Dłubnia Trzyciąż Jangrot 2 ż. K.
- Górniak Paweł – Dłubnia Trzyciąż Jangrot 1 ż. K.
- Bodnar Kamil – Dłubnia Trzyciąż Jangrot 1 ż. k.
- Bąk Damian – Wielmożanka Wielmoża 2 ż. K.
- Bartos Dawid – Ospel Wierbka 1 ż. K.
- Pasich Grzegorz – Strumyk Zarzecze 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Stefański Robert – Błysk Zederman 2 ż. K.
- Kiesiewicz Bartosz – Trzy Korony Żarnowiec 1 ż. K.
- Jaros Grzegorz – Trzy Korony Żarnowiec 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 29.10.2016 r.
- Komisja Gier zweryfikowała mecz Ospel Wierbka – Dłubnia Trzyciąż Jangrot z dnia 29.10.2016 r. na boisku 4:1 na walkower4:0 na korzyść drużyny Ospel Wierbka za grę w drużynie Dłubnia Trzyciąż Jangrot zawodnika Bodnar Kamil, który jest zgłoszony w Klubie Piast Nadolice.
- Komisja Dyscypliny na podstawie Regulaminu Rozgrywek § 18 pkt. 4 a ukarała Klub Dłubnia Trzyciąż Jangrot karą finansową 100 zł. za otrzymanie w jednym meczu pięciu kar indywidualnych w dniu 29.10.2016 r.
KLASA „B” Grupa II – Miechowska
- Fundament Grzegorz – Czapla Czaple Małe 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 29.10.2016 r.
- Fundament Sławomir – Czapla Czaple Małe 2 ż. K.
- Franczyk Marcin – Hetman Dłużec 1 ż. K.
- Gamrat Grzegorz – Hetman Dłużec 2 ż. K.
- Pałka Mateusz – Hetman Dłużec 1 ż. K.
- Osuch Piotr – Błyskawica Kolbark 1 ż. K.
- Wyszyński Sebastian – Orzeł Kwaśniów 2 ż. K.
- Półkoszek Artur – Orzeł Kwaśniów 1 ż. K.
- Wołek Daniel – Orzeł Kwaśniów 2 ż. K.
- Latos Mateusz – Northstar Miechów 3 ż. K. – kara 30 zł.
- Gęgotek Sylwester – Zryw Przesławice 2 ż. K.
II LIGA JUNIORÓW STARSZYCH
- Komisja Gier zweryfikowała mecz Trzy Korony Żarnowiec – Przemsza Klucze z dnia 02.10.2016 jako walkower 0:3 na korzyść drużyny Przemsza Klucze za brak drużyny gospodarzy na zawodach.
- Komisja Gier zweryfikowała mecz Trzy Korony Żarnowiec – Bolesław Bukowno z dnia 30.10.2016 r. jako walkower 0:3 na korzyść drużyny Bolesław Bukowno za brak drużyny gospodarzy na zawodach.
II LIGA TRAMPKARZY
- Przebój Wolbrom – Prądnik Sułoszowa 1:0
- Błysk Zederman – Promień Przeginia 3:1
- Piliczanka Pilica – Trzy Korony Żarnowiec 6:2
- Komisja Gier zweryfikowała mecz Laskowianka Laski – Przemsza Klucze z dnia 21.10.2016 r. jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Laskowianka Laski za brak drużyny gości na zawodach.
- Komisja Gier zweryfikowała mecz Laskowianka Laski – Piliczanka Pilica z dnia 28.10.2016 r. jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Laskowianka Laski za brak drużyny gości na zawodach.
Prezes
Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu
Bolesław Ściepura
|
Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 43
32-300 Olkusz
tel / fax : (32) 645 42 39
e-mail: podokregolkusz@gmail.com
http://
Nr Konta:
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu Oddział Olkusz
87 8450 0005 0000 0000 6608 0001
Godziny pracy Biura Podokręgu:
Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 15.00 - 19.00
Środa 15.00 - 19.00
Czwartek 10.00 - 14.00
Piątek 15.00 - 19.00
* W okresie pandemii - Praca zdalna,
kontakt telefoniczny i mailowy,
spotkania po wcześniejszym umówieniu;