dzisiaj: 204, wczoraj: 1223
ogółem: 1 220 709
statystyki szczegółowe
KOMUNIKAT NR 30
KOMISJI GIER I DYSCYPLINY
PODOKRĘGU OLKUSZ
KOMUNIKAT NR 30
KOMISJI GIER I DYSCYPLINY PODOKRĘGU OLKUSZ
SEZONU 2016/2017
Komisje Gier i Dyscypliny na swoich posiedzeniach w dniu 05.05.2017 r. rozpatrywały pisma Klubów oraz sprawozdania z zawodów postanawiając:
KLASA „A”
- Kopeć Mateusz – Centuria Chechło 5 ż. K.
- Bębnowski Dawid – Centuria Chechło 2 ż. K.
- Rudy Rafał – Centuria Chechło 1 ż. K.
- Odyga Marek – Unia Jaroszowiec 2 ż. K.
- Knap Tomasz – Unia Jaroszowiec 6 ż. K. – kara 60 zł.
- Grojec Marcin – Unia Jaroszowiec 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Radowiecki Paweł – Laskowianka Laski 2 ż. K.
- Nalepa Tomasz – Laskowianka Laski 2 ż. K.
- Liszka Zbigniew – Laskowianka Laski 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 29.04.2017 r.
- Szymczyk Radosław – Laskowianka Laski 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Węglarz Mariusz – Piliczanka Pilica 2 ż. K.
- Kazior Paweł – Piliczanka Pilica 8 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 29.04.2017 r.
- Kocjan Maciej – Promień Przeginia 1 ż. K.
- Sioła Przemysław – Promień Przeginia 2 ż. K.
- Gęgotek Dawid – Prądnik Sułoszowa 2 ż. K.
- Chmiest Mirosław – Prądnik Sułoszowa 2 ż. K.
- Przybek Adrian – Wielmożanka Wielmoża 6 ż. K. – kara 60 zł.
- Tomsia Łukasz – Unia Jaroszowiec – 2 mecze – odsunięcie od gry w dwóch kolejnych meczach po 29.04.2017 r.
- Przybek Adrian – Wielmożanka Wielmoża – 2 mecze – odsunięcie od gry w dwóch kolejnych meczach po 30.04.2017 r.
- Kulawik Krzysztof – Legion Bydlin 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 03.05.2017 r.
- Wdowik Radosław – Legion Bydlin 1 ż. K.
- Mendel Paweł – Centuria Chechło 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Mleczko Daniel – Unia Jaroszowiec 1 ż. K.
- Nowak Kamil – Unia Jaroszowiec 1 ż. K.
- Święszek Rafał – Unia Jaroszowiec 2 ż. K.
- Zaworski Mateusz – Laskowianka Laski 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Trólka Dawid – Olimpia Łobzów 9 ż. K. – kara 80 zł.
- Petlic Dariusz – Olimpia Łobzów 6 ż. K. – kara 60 zł.
- Petlic Dariusz – Olimpia Łobzów 7 ż. K.
- Trzęsiński Szymon – Olimpia Łobzów 7 ż. K.
- Stolarski Piotr – Piliczanka Pilica 2 ż. K.
- Zasuń Grzegorz – Piliczanka Pilica 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Jajkiewicz Karol – Piliczanka Pilica 1 ż. K.
- Baraniak Piotr – Promień Przeginia 9 ż. K. – kara 80 zł.
- Bąk Damian – Wielmożanka Wielmoża 5 ż. K.
- Przybek Grzegorz – Wielmożanka Wielmoża 5 ż. K.
- Ziaja Kamil – Ospel Wierbka 5 ż. K.
- Osmenda Krzysztof – Przebój Wolbrom 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 03.05.2017 r.
- Osuch Mateusz – Przebój Wolbrom 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 03.05.2017 r.
- Michalak Maciej – Przebój Wolbrom 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Karpierz Karol – Przebój Wolbrom 3 ż. K. – kara 35 zł.
- Rachwał Bartłomiej – Strumyk Zarzecze 8 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 03.05.2017 r.
- Rachwał Bartłomiej – Strumyk Zarzecze 9 ż. K. – kara 80 zł.
- Moń Sebastian – Błysk Zederman 7 ż. K.
- Basoń Przemysław – Trzy Korony Żarnowiec 1 ż. K.
- Jaros Andrzej – Trzy Korony Żarnowiec 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 03.05.2017 r.
- Mosur Adam – Unia Jaroszowiec – 2 mecze – odsunięcie od gry w dwóch kolejnych meczach po 03.05.2017 r.
KLASA „B” GRUPA I – OLKUSKA
- Kowalczyk Mariusz – LZS Stare Bukowno 1 ż. K.
- Sioła Krzysztof – LZS Stare Bukowno 1 ż. k.
- Kluczewski Mateusz – Spójnia Osiek 1 ż. K.
- Kaleciński Paweł – Spójnia Osiek – 2 mecze – odsunięcie od gry w dwóch kolejnych meczach po 29.04.2017 r.
- Komisja Gier zweryfikowała mecz LZS Stare Bukowno – Spójnia Osiek z dnia 29.04.2017 r. na boisku 1:1 jako walkower 3:0 na korzyść LZS Stare Bukowno, za udział w meczu zawodnika Kocjan Adrian, który jest uprawniony tylko do klasy okręgowej.
- Komisja Gier zweryfikowała mecz Ospel Wierbka – Bolesław Bukowno z dnia 30.04.2017 r. jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Ospel Wierbka z powodu braku drużyny Bolesław Bukowno na zawodach.
KLASA „B” GRUPA II – MIECHOWSKA
- Rolka Michał – Sokół Gołaczewy 1 ż. K.
- Michalski Krzysztof – Orzeł Kwaśniów 2 ż. K.
- Luboń Artur – Northstar Miechów 2 ż. K.
- Kowalczyk Adrian – Northstar Miechów 1 ż. K.
- Dudek Maciej –Nidzica Słaboszów 2 ż. K.
- Siwek Konrad – Victoria Smroków 1 ż. K.
- Więcek Mateusz – Cobra Wężerów 3 ż. K. – kara 30 zł.
- Kluska Łukasz – Cobra Wężerów 4 ż. K. – 1 mecz, odsunięcie od gry w pierwszym meczu po 30.04.2017 r.
- Sojka Jakub – Hetman Dłużec 1 ż. K.
- Celary Mateusz – Błękitni Falniów 1 ż. K.
- Kowalczyk Adrian – Northstar Miechów 2 ż. K.
- Machajek Damian – Northstar Miechów 2 ż. K.
- Kaczmarczyk Dominik – Northstar Miechów 1 ż. K.
- Dzidowski Kamil – Northstar Miechów 1 ż. K.
Prezes
Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu
Bolesław Ściepura
|
Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 43
32-300 Olkusz
tel / fax : (32) 645 42 39
e-mail: podokregolkusz@gmail.com
http://
Nr Konta:
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu Oddział Olkusz
87 8450 0005 0000 0000 6608 0001
Godziny pracy Biura Podokręgu:
Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 15.00 - 19.00
Środa 15.00 - 19.00
Czwartek 10.00 - 14.00
Piątek 15.00 - 19.00
* W okresie pandemii - Praca zdalna,
kontakt telefoniczny i mailowy,
spotkania po wcześniejszym umówieniu;