dzisiaj: 110, wczoraj: 220
ogółem: 1 220 835
statystyki szczegółowe
SPOTKANIE PRZEDSTAWICIELI KLUBÓW
KLASY "B" Gr. II Miechowska
2 Sierpnia 2018 r. (czwartek) Godz. 18.00
W Remizie OSP w Falniowie
W rozwinięciu - Projekt Terminarza !
Terminarz rozgrywek ligi: OLKUSZ: KLASA B GRUPA 2
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 18-08-2018/19-08-2018
1 | Sokół Gołaczewy | - Nidzica Słaboszów | 2018-08-18 | |||
2 | Strumyk Zarzecze | - Zryw Przesławice | 2018-08-18 | |||
3 | Northstar Miechów | - Błękitni Falniów | 2018-08-18 | |||
4 | DŁUBNIA JANGROT | - Cobra Wężerów | 2018-08-18 | |||
5 | Victoria Smroków | - LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | 2018-08-18 | |||
6 | CZAPLA CZAPLE MAŁE | - Trzy Buki Wierzchowisko | 2018-08-18 |
Kolejka 2 w dniach 25-08-2018/26-08-2018
7 | Nidzica Słaboszów | - Trzy Buki Wierzchowisko | 2018-08-25 | |||
8 | LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | - CZAPLA CZAPLE MAŁE | 2018-08-25 | |||
9 | Cobra Wężerów | - Victoria Smroków | 2018-08-25 | |||
10 | Błękitni Falniów | - DŁUBNIA JANGROT | 2018-08-25 | |||
11 | Zryw Przesławice | - Northstar Miechów | 2018-08-25 | |||
12 | Sokół Gołaczewy | - Strumyk Zarzecze | 2018-08-25 |
Kolejka 3 w dniach 01-09-2018/02-09-2018
13 | Strumyk Zarzecze | - Nidzica Słaboszów | 2018-09-01 | |||
14 | Northstar Miechów | - Sokół Gołaczewy | 2018-09-01 | |||
15 | DŁUBNIA JANGROT | - Zryw Przesławice | 2018-09-01 | |||
16 | Victoria Smroków | - Błękitni Falniów | 2018-09-01 | |||
17 | CZAPLA CZAPLE MAŁE | - Cobra Wężerów | 2018-09-01 | |||
18 | Trzy Buki Wierzchowisko | - LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | 2018-09-01 |
Kolejka 4 w dniach 08-09-2018/09-09-2018
19 | Nidzica Słaboszów | - LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | 2018-09-08 | |||
20 | Cobra Wężerów | - Trzy Buki Wierzchowisko | 2018-09-08 | |||
21 | Błękitni Falniów | - CZAPLA CZAPLE MAŁE | 2018-09-08 | |||
22 | Zryw Przesławice | - Victoria Smroków | 2018-09-08 | |||
23 | Sokół Gołaczewy | - DŁUBNIA JANGROT | 2018-09-08 | |||
24 | Strumyk Zarzecze | - Northstar Miechów | 2018-09-08 |
Kolejka 5 w dniach 15-09-2018/16-09-2018
25 | Northstar Miechów | - Nidzica Słaboszów | 2018-09-15 | |||
26 | DŁUBNIA JANGROT | - Strumyk Zarzecze | 2018-09-15 | |||
27 | Victoria Smroków | - Sokół Gołaczewy | 2018-09-15 | |||
28 | CZAPLA CZAPLE MAŁE | - Zryw Przesławice | 2018-09-15 | |||
29 | Trzy Buki Wierzchowisko | - Błękitni Falniów | 2018-09-15 | |||
30 | LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | - Cobra Wężerów | 2018-09-15 |
Kolejka 6 w dniach 22-09-2018/23-09-2018
31 | Nidzica Słaboszów | - Cobra Wężerów | 2018-09-22 | |||
32 | Błękitni Falniów | - LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | 2018-09-22 | |||
33 | Zryw Przesławice | - Trzy Buki Wierzchowisko | 2018-09-22 | |||
34 | Sokół Gołaczewy | - CZAPLA CZAPLE MAŁE | 2018-09-22 | |||
35 | Strumyk Zarzecze | - Victoria Smroków | 2018-09-22 | |||
36 | Northstar Miechów | - DŁUBNIA JANGROT | 2018-09-22 |
Kolejka 7 w dniach 29-09-2018/30-09-2018
37 | DŁUBNIA JANGROT | - Nidzica Słaboszów | 2018-09-29 | |||
38 | Victoria Smroków | - Northstar Miechów | 2018-09-29 | |||
39 | CZAPLA CZAPLE MAŁE | - Strumyk Zarzecze | 2018-09-29 | |||
40 | Trzy Buki Wierzchowisko | - Sokół Gołaczewy | 2018-09-29 | |||
41 | LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | - Zryw Przesławice | 2018-09-29 | |||
42 | Cobra Wężerów | - Błękitni Falniów | 2018-09-29 |
Kolejka 8 w dniach 06-10-2018/07-10-2018
43 | Nidzica Słaboszów | - Błękitni Falniów | 2018-10-06 | |||
44 | Zryw Przesławice | - Cobra Wężerów | 2018-10-06 | |||
45 | Sokół Gołaczewy | - LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | 2018-10-06 | |||
46 | Strumyk Zarzecze | - Trzy Buki Wierzchowisko | 2018-10-06 | |||
47 | Northstar Miechów | - CZAPLA CZAPLE MAŁE | 2018-10-06 | |||
48 | DŁUBNIA JANGROT | - Victoria Smroków | 2018-10-06 |
Kolejka 9 w dniach 13-10-2018/14-10-2018
49 | Victoria Smroków | - Nidzica Słaboszów | 2018-10-13 | |||
50 | CZAPLA CZAPLE MAŁE | - DŁUBNIA JANGROT | 2018-10-13 | |||
51 | Trzy Buki Wierzchowisko | - Northstar Miechów | 2018-10-13 | |||
52 | LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | - Strumyk Zarzecze | 2018-10-13 | |||
53 | Cobra Wężerów | - Sokół Gołaczewy | 2018-10-13 | |||
54 | Błękitni Falniów | - Zryw Przesławice | 2018-10-13 |
Kolejka 10 w dniach 20-10-2018/21-10-2018
55 | Nidzica Słaboszów | - Zryw Przesławice | 2018-10-20 | |||
56 | Sokół Gołaczewy | - Błękitni Falniów | 2018-10-20 | |||
57 | Strumyk Zarzecze | - Cobra Wężerów | 2018-10-20 | |||
58 | Northstar Miechów | - LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | 2018-10-20 | |||
59 | DŁUBNIA JANGROT | - Trzy Buki Wierzchowisko | 2018-10-20 | |||
60 | Victoria Smroków | - CZAPLA CZAPLE MAŁE | 2018-10-20 |
Kolejka 11 w dniach 27-10-2018/28-10-2018
61 | CZAPLA CZAPLE MAŁE | - Nidzica Słaboszów | 2018-10-27 | |||
62 | Trzy Buki Wierzchowisko | - Victoria Smroków | 2018-10-27 | |||
63 | LZS BŁYSKAWICA KOLBARK | - DŁUBNIA JANGROT | 2018-10-27 | |||
64 | Cobra Wężerów | - Northstar Miechów | 2018-10-27 | |||
65 | Błękitni Falniów | - Strumyk Zarzecze | 2018-10-27 | |||
66 | Zryw Przesławice | - Sokół Gołaczewy | 2018-10-27 |
|
Podokręg Piłki Nożnej w Olkuszu
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 43
32-300 Olkusz
tel / fax : (32) 645 42 39
e-mail: podokregolkusz@gmail.com
http://
Nr Konta:
Bank Spółdzielczy w Wolbromiu Oddział Olkusz
87 8450 0005 0000 0000 6608 0001
Godziny pracy Biura Podokręgu:
Poniedziałek 10.00 - 14.00
Wtorek 15.00 - 19.00
Środa 15.00 - 19.00
Czwartek 10.00 - 14.00
Piątek 15.00 - 19.00
* W okresie pandemii - Praca zdalna,
kontakt telefoniczny i mailowy,
spotkania po wcześniejszym umówieniu;